Онлайн навчання українською Уроки PowerPoint Вкладка Розробник в PowerPoint

Вкладка Розробник в PowerPoint

Вкладка Розробник містить елементи, що застосовуються для розширення вбудованого інструментарію PowerPoint для роботи з графікою, аудіо- та відеоматеріалом і налаштування додаткових елементів управління. При стандартних налаштуваннях програми дана вкладка прихована.

Для її активації:

1. Перейдіть в стрічці на вкладку Файл і виберіть пункт Параметри (Options).

2. У діалоговому вікні перейдіть в розділ Налаштування стрічки (Customize Ribbon).

3. У правій області встановіть прапорець Розробник і клацніть по кнопці ОК. Праворуч від вкладки Вид в стрічці відобразиться дана вкладка.

За допомогою елементів управління на вкладці Розробник ви можете створювати і виконувати запуск макросів; працювати з кодом безпосередньо мовою Visual Basic для додатків; змінювати налаштування параметрів безпеки; працювати з елементами управління ActiveX;розширювати можливості додавання у файли презентацій флеш-роликів і публікувати їх на таких ресурсах, як YouTube, RuTube, Google Video.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Розміщення об’єктів на слайдіРозміщення об’єктів на слайді

Коли в новій презентації вже є деяка кількість слайдів, можна переходити до наповнення її матеріалом. Додавання об’єктів на слайд може здійснюватися як за допомогою команд стрічки, так і за допомогою заповнювачів,