Категорія: Презентації з інформатики

Презентація “Магнітний запис інформації”Презентація “Магнітний запис інформації”

Презентація про принцип запису та відтвореня магнітним способом, історію розробки, про магнітні диски тощо. Підійде до уроку інформатики. Кількість слайдів – 15.

Презентація “Розробка плану створення презентації”Презентація “Розробка плану створення презентації”

Дана презентація містить інформацію про етапи створення презентацій, планування та усний супровід презентацій. Кількість слайдів – 20.

Презентація “Комп’ютери майбутнього”Презентація “Комп’ютери майбутнього”

В даній презентації йдеться про комп’ютери майбутнього: перші кроки чи далекі перспективи. Підійде для проведення уроку з інформатики. Кількість слайдів – 17.

Презентація “Інформаційні революції”Презентація “Інформаційні революції”

В даній презентації йдеться про п’ять інформаційні революції (винахід писемності, книгодруку, електрики, ЕОМ, інтернету). Підійде для проведення уроку з інформатики. Кількість слайдів – 10.

Презентація “Браузери” (2)Презентація “Браузери” (2)

Дана презентація містить інформацію про різновиди, принцип роботи, порівняльні характеристики браузерів. Призначена для проведення мультимедійного уроку з інформатики. Кількість слайдів – 24.

Презентація “Пошук інформації в Інтернеті”Презентація “Пошук інформації в Інтернеті”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з інформатики. В ній міститься інформація про методи пошуку, пошукові системи, веб-каталоги, результати пошуку тощо. Кількість слайдів – 13.

Презентація “Міфи та реальність про комп’ютерні віруси”Презентація “Міфи та реальність про комп’ютерні віруси”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з інформатики. З нею Ви зможете дізнатися цікаві факти про комп’ютерні віруси, розвіяти деякі міфи про них. Кількість слайдів – 11.

Презентація “Створення сайту”Презентація “Створення сайту”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з інформатики. Містить інформацію про етапи створення сайту, партнерські програми, рекламу, способи офлайн просування, робота з клієнтами тощо. Кількість слайдів – 10.

Презентація “Побудова та принцип дії дисплеїв”Презентація “Побудова та принцип дії дисплеїв”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з інформатики. Містить інформацію про поняття та типи дисплеїв. Кількість слайдів – 10.

Презентація “Будова комп’ютера”Презентація “Будова комп’ютера”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з інформатики. В ній міститься інформація про такі деталі комп’ютера, як процесор, материнська плата, відеокарта, вінчестер, модулі оперативної пам’яті. Кількість слайдів – 9.