Категорія: Презентації з світової (зарубіжної) літератури

Презентація “Життя і творчість Франсуа Рабле”Презентація “Життя і творчість Франсуа Рабле”

Презентація про біографію, творчість Франсуа Рабле, його роман “Гаргантюа та Пантагрюель”, фото (письменника і твору). Кількість слайдів – 27.

Презентація “Міфи троянського циклу”Презентація “Міфи троянського циклу”

Дана презентація містить інформацію про міфи троянського циклу, як Паріс викрадає Єлену, про троянського коня тощо. Кількість слайдів – 18.

Презентація “Ерік Вольф Сігал”Презентація “Ерік Вольф Сігал”

Дана презентація містить інформацію про американського письменника Еріка Вольфа Сігала. Призначена для проведення мультимедійного уроку із зарубіжної літератури. Кількість слайдів – 16.

Презентація “Билини”Презентація “Билини”

Дана презентація містить інформацію про композицію, цикли билини, билинний епос тощо. Орієнтована на проведення мультимедійного уроку з світової літератури. Кількість слайдів – 35.

Презентація “Творчість Стендаля”Презентація “Творчість Стендаля”

В даній презентації йдеться про етапи творчості, естетичні погляди французького письменника Стендаля. Призначена для проведення мультимедійного уроку з світової літератури. Кількість слайдів – 27.

Презентація “Оноре де Бальзак і Україна”Презентація “Оноре де Бальзак і Україна”

Дана презентація містить інформацію про дитинство, навчання французького письменника Оноре де Бальзака, його листування з Евеліною (Євою) Ганською, згадки про Україну тощо. Підійде для проведення мультимедійного уроку з світової літератури

Презентація “Харукі Муракамі”Презентація “Харукі Муракамі”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з світової літератури. Містить інформацію про японського письменника Харукі Муракамі. Кількість слайдів – 12.

Презентація “Марина Цвєтаєва”Презентація “Марина Цвєтаєва”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з світової літератури. В ній міститься інформація про творчість і життєвий шлях російської поетеси Марини Іванівни Цвєтаєвої. Кількість слайдів – 23.

Презентація “Від Античності до Просвітництва”Презентація “Від Античності до Просвітництва”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з світової літератури. В ній міститься інформація про ключові поняття в літературі від античних до просвітницьких часів. Кількість слайдів – 38.