Категорія: Презентації з української мови

Презентація “Цікаві факти про українську мову”Презентація “Цікаві факти про українську мову”

В даній презентації йдеться про 10 цікавих фактів, пов’язаних з українською мовою (найдавніша згадка, український алфавіт, перший буквар, найбільш вживана літера, найдовше слово тощо.) Кількість слайдів – 11.

Презентація “Синоніми, антоніми, омоніми”Презентація “Синоніми, антоніми, омоніми”

В даній презентації в ігровій формі подається матеріал про синоніми, антоніми та омоніми. Призначено для проведення мультимедійного уроку з української мови. Кількість слайдів – 20.

Презентація “Синоніми”Презентація “Синоніми”

В даній презентації йдеться про морфологічні синоніми, словотвірну синонімію, фразеологічні, фонетичні, ідеографічні (значеннєві), стилістичні, синтаксичні синоніми. Призначена для проведення мультимедійного уроку української мови. Кількість слайдів – 15.

Презентація “Складні випадки правопису великої букви”Презентація “Складні випадки правопису великої букви”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з української мови. Містить інформацію про лексичне вживання слів, правила вживання великої та малої літери тощо. Кількість слайдів – 19.

Презентація “Антоніми”Презентація “Антоніми”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з української мови. Містить інформацію про слова з протилежним лексичним значенням, однак поєднані певним спільним фактором – антоніми. Кількість слайдів – 10.

Презентація “Основні норми літературної вимови”Презентація “Основні норми літературної вимови”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з української мови. В ній міститься інформація про основні норми літературної вимови (вимова наголошених і ненаголошених голосних, приголосних звуків, причини порушення правил норм української

Презентація “Види комунікації”Презентація “Види комунікації”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з української мови. В ній міститься інформація про класифікацію видів комунікації. Кількість слайдів – 12.

Презентація “Мовні норми. Мовленнєві помилки”Презентація “Мовні норми. Мовленнєві помилки”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з української мови. Містить інформацію про типи мовних норм тощо. Кількість слайдів – 15.

Презентація “Прикметник”Презентація “Прикметник”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з української мови. Містить інформацію про види, ознаки, розбір прикметників. Кількість слайдів – 15.