Категорія: Презентації з всесвітньої історії

Презентація “Династична криза”Презентація “Династична криза”

В даній презентації йдеться про династичну кризу в Англії 1936-1937 рр. Призначена для проведення мультимедійного уроку з всесвітньої історії. Кількість слайдів – 10.

Презентація “Окупаційний режим і рух опору”Презентація “Окупаційний режим і рух опору”

В даній презентації йдеться про злочини нацистів у Європі, рух опору в окупованих країнах тощо. Підійде для проведення мультимедійного уроку з всесвітньої історії. Кількість слайдів – 14.

Презентація “Період проспериті в США”Презентація “Період проспериті в США”

Дана презентація містить інформацію про період «проспериті» – процвітання у США, його передумови, наростання соціально-економічних проблем тощо. Підійде для проведення мультимедійного уроку з всесвітньої історії. Кількість слайдів – 7

Презентація “Скіфи”Презентація “Скіфи”

Дана презентація містить інформацію про походження слова «скіф», скіфську етнологію, етнічні групи, культуру, релігію та занепад скіфів. Підійде для проведення мультимедійного уроку з всесвітньої історії. Кількість слайдів – 16.

Презентація “Зміна ролі жінки в суспільстві внаслідок Другої світової війни”Презентація “Зміна ролі жінки в суспільстві внаслідок Другої світової війни”

Дана презентація містить інформацію про роль жінки в радянському суспільстві, «Контракт працюючої матері», жінок– героїв Другої світової війни тощо. Підійде для проведення мультимедійного уроку з Кількість слайдів – 13.

Презентація “Франція в період Консульства та Імперії”Презентація “Франція в період Консульства та Імперії”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з всесвітньої історії. Містить інформацію про консульство та імперію Франції, кодекси та Конкордат Наполеона, Наполеонівські війни тощо. Кількість слайдів – 17.

Презентація “Єлизавета ІІ”Презентація “Єлизавета ІІ”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з всесвітньої історії. В ній міститься інформація про королеву Великобританії Єлизавету ІІ (Елізабет Александра Мері Віндзор). Кількість слайдів – 24.

Презентація “Віллі Брандт”Презентація “Віллі Брандт”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з всесвітньої історії. Містить інформацію про німецького політика Віллі Брандта. Кількість слайдів – 20.

Презентація “Гельмут Коль”Презентація “Гельмут Коль”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з всесвітньої історії. Містить інформацію про німецького державного діяча Гельмута Йозефа Мі’хаеля Коля. Кількість слайдів – 14.