Категорія: Презентації з біології (огляд)

Даний розділ містить посилання на інші джерела з презентаціями до уроку біології.

Презентація “Бабин Яр”Презентація “Бабин Яр”

В даній презентації йдеться про історію, процеси над винними, увічнення пам’яті жертв Бабиного Яру. Підійде для проведення уроку з історії України. Кількість слайдів – 13.

Презентація “Пшениця”Презентація “Пшениця”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з біології. В ній міститься інформація про представника родини злакових пшеницю. Джерело: svitppt.com.ua Кількість слайдів – 12.

Презентація “Органи травлення людини”Презентація “Органи травлення людини”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з біології. В ній міститься інформація про органи травлення людини. Джерело: svitppt.com.ua Кількість слайдів – 42.

Презентація “Внутрішня будова ссавців”Презентація “Внутрішня будова ссавців”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з біології. В ній міститься інформація про внутрішню будову представників класу Ссавці. Джерело: svitppt.com.ua Кількість слайдів – 17.

Презентація “Звук”Презентація “Звук”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з біології. Містить інформацію про вплив звуку на живі організми. Джерело: svitppt.com.ua Кількість слайдів – 23.

Презентація “Різноманітність бактерій”Презентація “Різноманітність бактерій”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з біології. Містить інформацію про різноманітність бактерій, які хвороби вони викликають тощо. Джерело: svitppt.com.ua Кількість слайдів – 30.

Презентація “Видоутворення”Презентація “Видоутворення”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з біології. В ній міститься інформація про видоутворення – еволюційний процес виникнення нових видів. Джерело: svitppt.com.ua Кількість слайдів – 14.

Презентація “Інтеграція клітин”Презентація “Інтеграція клітин”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з біології. Містить інформацію про інтеграцію клітин, міжклітинні сполучення тощо. Джерело: svitppt.com.ua Кількість слайдів – 22.

Презентація “Значення водоростей”Презентація “Значення водоростей”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з біології. В ній міститься інформація про значення водоростей для екосистеми. Джерело: www.pti.kiev.ua Кількість слайдів – 14.

Презентація “Запилення квіток”Презентація “Запилення квіток”

Дану презентацію можна використати для проведення мультимедійного уроку з біології.  В ній міститься інформація про способи запилення квіток, їхні ознаки тощо. Джерело: www.pti.kiev.ua Кількість слайдів – 38.