Категорія: Презентації з географії

Презентація “Землетруси”Презентація “Землетруси”

В даній презентації йдеться про ендодинамічні процеси, землетруси (землетрус та його ознаки, основні характеристики землетрусів, характер виникнення землетрусів, цунамі). Кількість слайдів – 17.

Презентація “Канада” (2)Презентація “Канада” (2)

В даній презентації йдеться про склад території, ЕГП Канади, природні умови та ресурси, населення, господарство, торгівля. Підійде для проведення мультимедійного уроку з географії. Кількість слайдів – 26.

Презентація “Депресивні регіони України”Презентація “Депресивні регіони України”

Дана презентація містить інформацію про проблеми депресивних регіонів України та шляхи їх вирішення. Підійде для проведення мультимедійного уроку з географії. Кількість слайдів – 8.

Презентація “Вигоди і загрози для України від глобального потепління”Презентація “Вигоди і загрози для України від глобального потепління”

В даній презентації йдеться про вигоди і загрози для України від глобального потепління. Підійде для проведення уроку з географії, екології. Кількість слайдів – 8.

Презентація “Розвиток людства та глобальні проблеми”Презентація “Розвиток людства та глобальні проблеми”

Дана презентація містить інформацію про ресурсні та демографічні проблеми людства. Підійде до уроку географії, екології та економіки. Кількість слайдів – 6.

Презентація “Зниклі та вимерлі тварини України”Презентація “Зниклі та вимерлі тварини України”

Дана презентація містить інформацію про таких колишніх мешканців-тварин на території України, як тур, тарпан, росомаха, тюлень-монах, Довгокрил звичайний, Ховрах європейський. Кількість слайдів – 8.