Важко йти по життю кількома шляхами одночасно. (Піфагор)
Корисні поради в навчанні
Плюси та мінуси електронних підручників

Ми живемо в прогресуючому 21 столітті, в якому інформаційна революція відкрила нову еру - еру комп'ютерів, електронних гаджетів, смартфонів, інтернету. Світ стрімко змінюється на наших очах. Ще вчора ми стояли в довгій черзі книгарні чи бібліотеки, щоб придбати, отримати той чи інший підручник, з яким би плідно працювали кілька навчальних років, але зараз все набагато простіше...

 
Як підготуватися до ЗНО самостійно

Перша з порад із підготовки до ЗНО може здатися очевидною: ходіть в школу, відповідайте на уроках, завжди робіть домашнє завдання.

 
Як швидко можна навчитися грати піаніно

Оволодіти популярними інструментами за лічені тижні - це щось з області фантастики? Зовсім ні! Ця стаття допоможе розібратися, як можна швидко навчитися грати на піаніно, а також на інших музичних інструментах. Адже при правильному та ретельному навчанні, керуючись певними алгоритмами й порадами професіоналів, вже через кілька тижнів можна самостійно награвати улюблену мелодію. 

 
Навчання за кордоном: плюси та мінуси

Отримання вищої освіти за кордоном є показником високого рівня й хорошою мовної підготовки студента. Також це відмінний варіант вивчити іноземну мову, спілкуючись безпосередньо в мовному середовищі. Однак, поряд з очевидними плюсами, є ще й підводні камені, про які студенти дізнаються вже на місці.

 
Навіщо потрібен репетитор для здачі ЗНО

Не всі розуміють, навіщо потрібен репетитор. Деякі вважають заняття з ним взагалі ганьбою та визнанням своєї слабкості. Хіба в школі вчитель не дає необхідні знання? Такі думки є пережитком минулого, але все ще зустрічаються. Виною цьому радянське минуле, де будь-який прояв індивідуалізму та віддалення від колективу вважалося відхиленням від норми.

 
За скільки часу можна вивчити англійську мову?

Тривалість вивчення мови залежить від декількох факторів:

- Який рівень володіння мовою ви хочете?

- Якими знаннями англійської мови ви володієте на даний момент?

- Як багато часу ви витрачаєте на вивчення іноземної мови?

 
7 причин вчити фізику в школі

«Фізика нам в школі не знадобиться», - впевнені чимало школярів. Вони міркують так:

«Фізиками ми бути все одно не збираємося. Навіщо забивати голову заплутаними формулами і законами? Яке нам діло до відкриттів Архімеда, Ейнштейна або Ньютона?»

 
Найбільш затребувані професії на сьогодні

Вирішуючи, на яку професію краще піти вчитися, випускаючись зі школи (11 клас), необхідно орієнтуватися:

- на попит роботодавців (дефіцитні спеціальності, найбільш поширені вакансії);

- актуальність профілю (майбутнє спеціальності); розмір заробітної плати (амбіції, рівень цін);

- набір суміжних спеціалізацій.

 
Як підготувати майбутнього першокласника до школи

До того моменту, як ваша дитина вперше переступить поріг школи, залишається декілька місяців. За цей час вам належить зробити важливий крок - від дитячого садка до майже дорослому житті. І дуже важливо зробити це грамотно, щоб заздалегідь не відбити у дитини бажання вчитися.

 
Робота на дому для студента

Студентські роки запам'ятовуються на все життя. Один з основних спогадів - постійний брак коштів. Хоча тобі вже 18 років, але час не дозволяє якісно поєднувати трудову діяльність з навчанням. Сидіння за партою забирає значну частину часу.

 


Сторінка 1 з 6

Робота на сайті

ШУКАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ


Презентації PowerPoint © 2012-2021