Важко йти по життю кількома шляхами одночасно. (Піфагор)
Корисні поради в навчанні
Інструкція для успішної здачі IELTS

Було помічено, що чим ближче дата здачі IELTS, тим актуальнішим стає питання «Як успішно скласти іспит і отримати високий бал?»

Тут зібрані найбільш актуальні поради по здачі іспиту від експертів, екзаменаторів та студентів, які здали іспит.

 
Як самостійно написати реферат?

Замовити дипломний проект, як і звернутися за допомогою для написання реферату - це крайні заходи в разі відсутності часу або можливостей для самостійної роботи. Але якщо у студента достатньо днів для підготовки якісної роботи, то краще написати реферат самому, тим самим формуючи у викладача враження про себе як про старанного та працьовитого учня.

 
Ділова англійська для початківців

Сьогодні дізнаємося: чому потрібно вчити ділову англійська, особливості її вивчення, структуру ділового листа та відповідних фраз, які знадобляться при його написанні.

 
Інтерактивні дошки в навчальному процесі

В останні роки інтерактивна дошка - це вже не нове слово на ринку освіти, а перевірений ефективний інструмент для підвищення якості освіти. Багато вчителів і викладачів України вже знають, що таке інтерактивна дошка, і з задоволенням працюють з електронною дошкою на своїх уроках.

 
Робота для студента

Робота для робота

Промоутерство і роздача листівок, мабуть, сама необтяжлива і непогано оплачувана робота для студентів. Головні якості, якими повинна володіти молодь, націлилася на вакансію промоутера або розповсюджувача листівок, - приємна зовнішність і добре підвішена мова.

 
Як написати реферат?

Реферат - що це таке?

Реферат - це вид письмової роботи, виклад на певну тему, відомості для якого зібрані з різних джерел.

 
12 способів зробити шкільний урок цікавим

Як зробити уроки продуктивними

Класичне думка в українській школі стверджує: якщо дитина мовчить і слухає, значить, все в порядку. Але ж продуктивність уроку визначається не гробової тишею, а освоєнням освітніх результатів.

 
Як самостійно підготуватіся до ЗНО: етапи великого шляху

Як підготуватися до ЗНО самостійно? Що робити? Як організувати? Якщо перед вами встала таке завдання, вирішуйте її поетапно.

 
Як ефективно вчити математику

Математику вважають царицею наук, її вчить весь світ і весь світ її боїться. Ви знали, що більше 60% школярів мають проблеми з цим предметом? Алгебра та геометрія призводить багатьох просто в жах, не кажучи вже про контрольні, перевірочних роботах та іспитах з цих предметів.

 
Як швидко вчити слова. Науковий підхід

ТРИ НАУКОВО ОБҐРУНТОВАНІ МЕТОДИ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ

Вчиш-вчиш ці слова, а толку ніякого! Через пару днів все забувається.

Використовуйте науковий підхід до запам'ятовування! Представляємо вам три науково обгрунтованих методики, які дозволять швидко і надовго запам'ятовувати іноземні слова.

 


Сторінка 1 з 4

Робота на сайті

ШУКАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ


Презентації PowerPoint © 2012-2019