Безумець скаржиться, що люди не знають його, мудрець скаржиться, що не знає людей. (Конфуцій)
Корисні поради в навчанні
Як підготувати майбутнього першокласника до школи

До того моменту, як ваша дитина вперше переступить поріг школи, залишається декілька місяців. За цей час вам належить зробити важливий крок - від дитячого садка до майже дорослому житті. І дуже важливо зробити це грамотно, щоб заздалегідь не відбити у дитини бажання вчитися.

 
Робота на дому для студента

Студентські роки запам'ятовуються на все життя. Один з основних спогадів - постійний брак коштів. Хоча тобі вже 18 років, але час не дозволяє якісно поєднувати трудову діяльність з навчанням. Сидіння за партою забирає значну частину часу.

 
Навчання за кордоном. Плюси і мінуси європейської освіти
Понеділок, 30 березня 2020, 09:29

Років сорок тому радянська освіта вважалася кращою в світі, а жителі Союзу - найбільш начитаними і ерудованими. За останні роки ситуація змінилася кардинально і вже сьогодні країни СНД серйозно відстають від своїх закордонних колег. Навчальна програма застаріла, а технічне оснащення університетів неконкурентоспроможне. Але найгірше те, що університети всіляко забороняють студентам підзаробляти. Мовляв, «коли ж ти тоді вчитися будеш?».

 
Сім переваг аудіокниг

Багато з нас звикли читати тексти на електронних та паперових носіях, але в деяких ситуаціях аудіоформат не замінить нічим! Завдяки озвученим книгам ви зможете:

 
Чим так корисне катання на велосипеді?

У сучасному світі величезна кількість людей багато часу проводять за комп'ютерами і ноутбуками. І чим далі розвиваються технології, тим більше часу витрачається на сидячий спосіб життя.

 
Як зробити лабораторну роботу?

Зміст

1. Як написати висновок до лабораторної роботи

2. Завантажити приклад лабораторної роботи

 
З чого почати вивчення англійської мови?

Кажуть, що вивчення будь-якого нового мови неймовірно розширює межі свідомості. Цілком можливо... ви теж мрієте зробити внесок в свій розвиток і почати вивчати яку-небудь мову? Найвідоміша сьогодні - англійська. Він отримав звання міжнародного мови. Якщо ви вивчите її, то зможете без проблем спілкуватися з мільярдом людей, адже приблизно стільки народу говорить на «інгліші».

 
Що почитати дошкільнику?

З віком літературу для дитини потрібно підбирати все ретельніше. Важливо підійти до питання вибору книги з відчуттям і з толком, звертаючи увагу не тільки на оформлення книги, а й її зміст. Дошкільний вік - той вік, в якому малюк починає розбиратися в тому, що таке дружба, честь, доброта, що добре і що погано. І книга повинна вміщати в себе всі ці поняття, пояснювати їх і показувати на прикладах.

 
Яку професію обрати?

Багато підлітків зовсім не мають собі уявлення про те «ким бути». А тому вони не розвивають свої здібності й талант у відповідному напрямку.

 
З чого почати вчити англійську мову?

Починати вчити англійську мову ніколи не пізно. Це можна робити не тільки в дитинстві, але і в будь-якому іншому віці. Головне - бажання самого учня, його готовність працювати над поставленим завданням, а також ефективність обраної методики. Якщо займатися регулярно і використовувати правильну тактику навчання, можна швидко отримати перші результати.

 


Сторінка 1 з 6

Робота на сайті

ШУКАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ


Презентації PowerPoint © 2012-2020