Категорія: Презентації з екології

Презентація “Забруднення водойм”Презентація “Забруднення водойм”

Дана презентація містить інформацію про назабрудненіші річки світу, основні заходи охорони і раціонального використання води. Підійде для проведення мультимедійного уроку з екології по даній тематиці. Кількість слайдів – 7.

Презентація “Охорона водойм від забруднення”Презентація “Охорона водойм від забруднення”

Дана презентація містить інформацію про основні чинники забруднення води, штучне, теплове, хімічне, біологічне забруднення води. Кількість слайдів – 10.

Презентація “Проблеми екології, пов’язані з тваринництвом”Презентація “Проблеми екології, пов’язані з тваринництвом”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з екології. Містить інформацію про такі проблеми екології, пов’язані з тваринництвом, як парникові гази, споживання великої кількості води, використання земельної, відходи тощо. Кількість

Презентація “Екологічний моніторинг”Презентація “Екологічний моніторинг”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з екології. В ній міститься інформація про функції екологічного контролю, основні задачі ЕАК і ТАК, основні напрямки діяльності моніторингу тощо Кількість слайдів – 15.

Презентація “Екологічні фактори”Презентація “Екологічні фактори”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з екології. В ній міститься інформація про екологічні фактори та їх вплив на здоров’я людини (абіотичні, біотичні, антропічні фактори тощо). Кількість слайдів – 32.

Презентація “Охорона водних ресурсів”Презентація “Охорона водних ресурсів”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з екології. Містить інформацію про основні джерела забруднення природних вод, заходи із збереження і відновлення чистоти водойм, заощадження водних ресурсів. Кількість слайдів –

Презентація “Харчові добавки”Презентація “Харчові добавки”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з екології. Містить інформацію про різновиди харчових добавок, в яких продуктах вони застосовуються, буквені коди «E» тощо. Кількість слайдів – 16.

Презентація “Енергетичні проблеми суспільства”Презентація “Енергетичні проблеми суспільства”

Дана презентація підійде для проведення мультимедійного уроку з екології. Містить інформацію про енергетичні проблеми суспільства, можливі шляхи їх подолання тощо. Кількість слайдів – 15.

Презентація “Біопаливо”Презентація “Біопаливо”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з екології. В ній міститься інформація про плюси і мінуси різних видів біопалива. Кількість слайдів – 15.