Категорія: Презентації з української літератури

Презентація “Суспільно-побутові пісні”Презентація “Суспільно-побутові пісні”

Презентація про суспільно-побутові (козацькі, чумацькі, кріпацькі, солдатські, бурлацькі, заробітчанські) пісні. Кількість слайдів – 9.

Презентація “Максим Рильський”Презентація “Максим Рильський”

Презентація про життя і творчість українського поета Максима Рильського. Підійде для проведення уроку з української літератури. Кількість слайдів – 7.

Презентація “Життя і творчість Тараса Шевченка”Презентація “Життя і творчість Тараса Шевченка”

В даній презентації йдеться про життя і творчість відомого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Кількість слайдів – 12.

Презентація “Докія Гуменна”Презентація “Докія Гуменна”

Дана презентація містить інформацію про навчання, літературну діяльність, життєвий шлях української письменниці Докії Гуменни. Підійде для проведення уроку з української літератури. Кількість слайдів – 20.

Презентація “М.Хвильовий – Я (Романтика)”Презентація “М.Хвильовий – Я (Романтика)”

Дана презентація містить інформацію про аналіз новели «Я (Романтика)», сюжет, проблематику новели; герої та цитатна характеристика твору Миколи Хвильового, присвята. Підійде до уроку української літератури. Кількість слайдів – 11.

Презентація “Михайло Коцюбинський”Презентація “Михайло Коцюбинський”

В даній презентації йдеться про творчий шлях українського письменника Михайла Михайловича Коцюбинського. Підійде для проведення мультимедійного уроку з української літератури. Кількість слайдів – 26.

Презентація “Вірш «Декадент» Івана Франка”Презентація “Вірш «Декадент» Івана Франка”

Дана презентація містить інформацію про історію написання поезії «Декадент», поняття декадентства, дослідження змісту вірша Івана Франка. Призначена для проведення мультимедійного уроку з української літератури. Кількість слайдів – 13.

Презентація “Валер’ян Підмогильний – автор інтелектуальної прози”Презентація “Валер’ян Підмогильний – автор інтелектуальної прози”

В даній презентації йдеться про короткі біографічні відомості, навчання, перші твори Валер’яна Підмогильного, його літературну діяльність в Києв тощоі; проводиться короткий аналіз роману “Місто”. Підійде для проведення уроку з української

Презентація “Остап Вишня” (2)Презентація “Остап Вишня” (2)

Дана презентація містить інфомацію про україснького письменника Павла Михайловича Губенка, більш відомого як Остап Вишня. Призначена для проведення уроку з української літератури. Кількість слайдів – 18.