Наука легше знаходить ліки, ніж відповіді. (Жан Ростан)

Вибір макета слайда з шаблону

Повторимо операцію вставки напису і фотографії з особистого архіву для другого слайда, а потім створимо новий слайд.

1. На вкладці Основне клацніть по нижній частині кнопки Створити. Відкриється колекція макетів, розроблена спеціально для даного шаблону. На відміну від макетів, які вбудовані в стандартну презентацію, створювану з нуля, в шаблоні список доступних макетів виглядає набагато солідніше. В даному випадку на ваш вибір пропонується 22 варіанти розмітки фотографій, витриманих в одному стилі.

2. Виберіть відповідний макет і вставте в розмічені області потрібний вміст.

3. Аналогічним чином можна додати ще кілька слайдів з фотографіями або скористатися готовими типовими слайдами, замінивши їх вміст.

Застосування певного шаблону не обмежує вас в реалізації власних ідей, а служить лише інтерактивним помічником у здійсненні задуму. Ви можете додавати і редагувати слайди на свій розсуд (наприклад, створювати слайди з порожнім макетом, а потім додавати об'єкти і налаштовувати їх розмір і розташування на слайді). Або ж створювати слайди, дотримуючись різних макетів з шаблону, заповнювати області вмістом, а потім видозмінювати компонування.


Шановний користувач сайту! Просимо залишити коментар щодо змісту презентації (оцінка роботи, наявність помилок, пропозиції тощо). Ваші відгуки допоможуть в подальшому розвитку проекту.

Додати коментар

 

Робота на сайті

ШУКАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Вибір макета слайда з шаблону


Презентації PowerPoint © 2012-2021