Онлайн навчання українською Корисні поради в навчанні Які книги читати в початковій школі

Які книги читати в початковій школі

Читання не повинно обмежується шкільною програмою. По-перше, дитині можуть не подобатися книги, які йому задає вчитель. По-друге, в шкільну програму не входить маса цікавих сучасних видань. Ось поради що і як читати з дитиною в молодших класах, а також підбірка книг, від яких школяр буде в захваті!

Навіщо потрібно читати

У першому класі діти читають на різних рівнях. Домашнє читання допомагає підтягти швидкість складання букв у слова. Причому книги варто вибирати такі, які захоплять дитини. Наприклад, комікси. Ми закликаємо не боятися включати книги з картинками в щоденне читання.

У деяких читачів, існує консервативне упередження проти коміксів. Вони кажуть: “Ні, я краще йому нормальну книгу куплю”. На наш погляд, це обділяє дітей. Комікс – це всього лише інша форма. Важливо, який текст, які цінності в ньому. Це як говорити, що комп’ютер – зло. Занадто узагальнено. Просто вибирайте кращі комікси, в яких є ідеї. Про такі книги можна говорити з дитиною, їх можна обговорювати. Дітям вони цікаві, комікси можуть втягнути в читання навіть тих, хто не дуже любить читати.

Часто батьки перестають читати вголос школярам. І це помилка. Діти просто не готові читати самостійно у великому обсязі. До того ж книги допомагають зберегти зв’язок між батьками і дитиною.

Читання книг, які не входять до шкільної програми, допомагають розвинути інтерес до різної літератури. Це і художні твори, і книги з саморозвитку, і науково-популярні праці. Читаюча людина завжди на крок попереду.

Ось книги, які відмінно підійдуть для читання вдома:

  • Арчі в Китаї
  • Усе що треба знати про науку і транспорт
  • Банда піратів. Скарби пірата Моргана
  • Філіпек і компанія
  • Майстер головоломок. Зоряний квест
  • Книга таємних знань
Всю цю літературу можна придбати за посиланням: knigoland.com.ua/cat/dityam-7-9-339.html

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Як вивчати англійську по дорозі на навчання чи роботуЯк вивчати англійську по дорозі на навчання чи роботу

Бракує часу на вивчення англійської мови? А як довго ви добираєтеся до місця роботи або навчання? Якщо дорога займає більше п’яти хвилин, то ми можемо дати вам слушні поради, як

Як швидко можна навчитися грати піаніноЯк швидко можна навчитися грати піаніно

Оволодіти популярними інструментами за лічені тижні – це щось з області фантастики? Зовсім ні! Ця стаття допоможе розібратися, як можна швидко навчитися грати на піаніно, а також на інших музичних

Плюси і мінуси освіти за кордономПлюси і мінуси освіти за кордоном

Хороша освіта – важливий, часто навіть вирішальний етап майбутнього життя для більшості молодих людей, які мріють про запаморочливу кар’єру, хороший заробіток, професійну та особистісну реалізацію.