Онлайн навчання українською Уроки PowerPoint Швидке призначення загального стилю малюнкам

Швидке призначення загального стилю малюнкам

Графічні зображення, вдало підібрані по конкретній темі, в поєднанні з добре продуманими коментарями, безумовно, роблять презентацію ефектною і привабливою. До того ж засобами PowerPoint ви можете легко і швидко форматувати малюнки, змінювати їх властивості, колір, фактуру, яскравість, різкість, додавати тривимірні ефекти і поміщати в красиві рамки.

Припустимо, ви створили новий слайд, вибравши макет з двома малюнками, і вставили зображення в заповнювачі. Тепер можна підібрати для фотографій однаковий стиль. Для цього виконайте такі дії.

1. Виділіть малюнок на слайді.

2. У стрічці управління позначиться додаткова вкладка Робота з малюнками ⇒ Формат (Picture Tools ⇒ Format). Щоб відкрити вкладку, клацніть по її ярлику.

У групі Стилі малюнків (Picture Styles) представлені варіанти готових стильових рішень з ефектами тіні, відбиття, світіння, згладжування, повороту в просторі і оформленням в рамки. Вони також називаються експрес-стилями малюнків. Це означає, що, вибравши відповідний варіант, ви не витрачаєте час на всілякі маніпуляції з налаштуваннями.

3. Перегляньте пропоновані стилі, наводячи вказівник на елементи списку і спостерігаючи, як змінюється зовнішній вигляд фотографи на слайді. Наприклад, вам підходить варіант З відображенням, біла (Reflected Bevel, Wight), призначте його клацанням.

4. Перейдіть на вкладку Головна і клацніть по кнопці Формат за зразком. Покажчик миші прийме вигляд стрілки з пензлем.

5. Клацніть по іншому зображенню на слайді, і для нього буде автоматично призначений той же стиль, що і в попередньому рисунку.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Вкладка Анімація в PowerPointВкладка Анімація в PowerPoint

Елементи, розташовані на вкладці Анімація, дозволяють зробити їх підносили матеріал більш живим і насиченим. Схеми анімації – це вбудовані в PowerPoint способи, що задають поява на екрані вмісту слайда під час

Перегляд готової презентаціїПерегляд готової презентації

Заключний етап роботи зі створення презентації – її перегляд в повноекранному режимі. На даній стадії слід виконайте декілька важливих дій, щоб повністю впевненим у тому, що глядачам буде піднесений якісно підготовлена

Створення декоративних написівСтворення декоративних написів

Щоб вставити об’єкт WordArt, виконайте наступні дії. 1. На вкладці Вставка клацніть по кнопці WordArt. 2. У списку, клацніть по мініатюрі відповідного стилю. На слайді з’явиться напис, зроблений шрифтом обраного стилю: Помістіть тут ваш