Онлайн навчання українською Уроки PowerPoint Швидке анімування об’єктів

Швидке анімування об’єктів

Щоб при показі презентації різні об’єкти кидалися в очі, несподівано з’являлися, рухалися, міняли колір і яскравість, розчинялися на слайді, можна призначити їм спеціальні ефекти анімації. Наприклад, ви бажаєте, щоб фотографії і написи плавно виникли на екрані один за одним. Щоб додати анімацію об’єктів, виконаєте наступні кроки. 

1. Виділіть перший об’єкт на слайді, якому потрібно додати анімацію.

2. Перейдіть на вкладку Анімація і розкрийте список Стилі анімації (Animations Styles) для відображення колекції ефектів.

3. У групі Вхід (Entrance) наведіть курсор миші на ефект Вицвітання (Fade), і він буде продемонстрований в області редагування слайда.

4. Призначте об’єкту цей ефект клацанням миші. Поруч з лівим верхнім кутом об’єкта відобразиться значок з цифрою «1», що показує, що даний об’єкт з’явиться на слайді першим.

5. Повторіть кроки 1-4 для решти об’єктів в тому порядку, в якому вони повинні бути продемонстровані при показі презентації.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Різні варіанти переміщення по презентаціїРізні варіанти переміщення по презентації

В процесі роботи над презентацією, представляючи на слайдах наочний матеріал, ви періодично будете переглядати вже готові слайди, повертатися до початку документа, відстежувати послідовність викладу інформації і т. д. Таким чином, вся

Основні прийоми створення презентаційОсновні прийоми створення презентацій

MO POWERPOINT 2003 Запуск програми: Пуск – Всі програми (Все программы)- Microsoft Office – Microsoft Office PowerPoint 2003. Після запуску програми відкривається вікно, що містить набір меню, панелей інструментів, область