Онлайн навчання українською Уроки PowerPoint Створення фонового зображення

Створення фонового зображення

Якщо ви хочете вибрати фон самостійно, виконайте наступні дії.

1. Клацніть по вибраному слайду. Якщо потрібно вибрати кілька слайдів, утримуйте клавішу Ctrl і клацайте по мініатюрах слайдів в лівій частині вікна створюваної презентації.

2. Клацніть Дизайн. У групі Фон встановіть прапорець Приховати фонові малюнки (Hide Background Graphics) і клацніть по кнопці Стилі фону.

3. У списку, що розкрився виберіть пункт Формат тла. Відкриється однойменне діалогове вікно. У діалоговому вікні Формат фону, встановлюючи перемикач в різні положення на вкладці Заливка, можна змінювати колір фону, використовувати текстуру із запропонованого списку, виконувати градієнтну заливку кольором.

Щоб в якості фону використовувати зображення, виконайте одну з наступних дій:

для вставки зображення з файлу на вкладці Заливка діалогового вікна Формат фону встановіть перемикач в положення Малюнок або текстура (Picture or texture fill). Клацніть по кнопці Файл. У вікні Вставка малюнка виберіть файл з підходящим зображенням і двічі клацніть по ньому;

щоб використовувати колекцію картинок Microsoft Office, клацніть по кнопці Картинка. Відкриється діалогове вікно Виберіть малюнок (Select Picture). Якщо комп’ютер підключений до Інтернету, встановіть прапорець Включити контент з сайту Office.com. У полі введення Шукати введіть ключові слова. Наприклад, «пейзаж», «море», «яхта», «пейзаж, міст» (якщо інтерфейс англійська, вводите ключові слова по-англійськи). Клацніть по кнопці Почати.

Виберіть з з’явилися зображень відповідне і клацніть по ньому.


Фонове зображення можна налаштувати. Для цього слід скористатися елементами керування в діалоговому вікні Формат фону на вкладках Заливка, Налаштування малюнка, Колір малюнка і Художні ефекти:

щоб зробити фон більш світлим, клацніть по вкладці Заливка в лівій частині вікна Формат фону. Пересувайте регулятор Прозорість, домагаючись потрібного ефекту;

на вкладці Налаштування малюнка можна відрегулювати Різкість (Sharpen and Soften), Яскравість і Контрастність фонового зображення відповідними регуляторами. Можна також вибрати підходящий варіант налаштувань, переглянувши зразки в розкривних списках Заготовки (Presets), а потім клацнувши по вибраному варіанту. Необхідно відзначити, що для деяких зображень доступні не всі налаштування;

на вкладці Колір малюнка можна регулювати насиченість кольору регулятором Насиченість, а відтінок кольору – регулятором Температура. Над кожним з регуляторів знаходиться кнопка Заготовки для вибору прийнятного варіанту настройки. Крім того, можна вибрати монохромну забарвлення фонового зображення, клацнувши по кнопці Перефарбувати (Recolor). Для деяких зображень доступні не всі налаштування.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Вкладка Розробник в PowerPointВкладка Розробник в PowerPoint

Вкладка Розробник містить елементи, що застосовуються для розширення вбудованого інструментарію PowerPoint для роботи з графікою, аудіо- та відеоматеріалом і налаштування додаткових елементів управління. При стандартних налаштуваннях програми дана вкладка прихована.

Основні прийоми створення презентаційОсновні прийоми створення презентацій

MO POWERPOINT 2003 Запуск програми: Пуск – Всі програми (Все программы)- Microsoft Office – Microsoft Office PowerPoint 2003. Після запуску програми відкривається вікно, що містить набір меню, панелей інструментів, область