Онлайн навчання українською Корисні поради в навчанні 5 порад, як зробити дизайн презентації кращим

5 порад, як зробити дизайн презентації кращим

На питання, що краще: робити презентацію за шаблоном або самостійно «з нуля», немає однозначної відповіді. Презентації повинні викликати інтерес, емоції, захоплювати глядачів. Вбудовані макети в PowerPoint настільки побиті, настільки надокучили, що ніяких емоцій ні у кого давно не викликають. Презентації також повинні підкреслювати індивідуальність автора, тому до створення слайдів багато підходять з творчим запалом.

Як правило, робота над презентацією забирає чимало часу і сил. Особливо, якщо ви не володієте навичками професійного дизайнера. Ми ділимося п’ятьма простими порадами, як істотно спростити цей процес і підготувати якісні слайди.

Ілюстрації підтверджують інформацію на слайді

Вона сприймається і запам’ятовується в кілька разів краще, ніж звичайний текст. Використовуйте візуальні образи, щоб скоротити обсяг тексту і постаратися пояснити свою ідею без допомоги слів.

Використовуйте тільки якісні зображення

Шукайте картинки в HD якості з роздільною здатністю не менше 720p (1280×720).

Не завантажуйте банальні картинки з пошукових систем та фотостоков

Бізнесмени, що тиснуть один одному руки, жінки у ванній, альпініст, що піднімається на гору й інші кліше виглядають нещиро і дешево. Шукайте живі кадри, що демонструють реальне життя й справжніх людей. Такі ілюстрації набагато чесніші, вони викликають більше довіри.

Хороший дизайн повинен бути стриманим і послідовним

Щоб ваша робота сприймалася як цілісний, витриманий в єдиній стилістиці проект, застосовуйте один і той же набір кольорів в своїх слайдах. Виберіть кілька основних кольорів (бажано не більше двох) і кілька акцентних. Відмовтеся від випадкових кольорів і несподіваних колірних переходів. Колір повинен залучати, але не відволікати від головного – контенту.

Віддавайте перевагу професійним шаблонам

У мережі безліч сайтів з готовими шкільними презентаціями по різним темам і предметів, проте 90% таких презентацій зроблені без знань дизайну. Існують багато сайтів, що пропонують професійний дизайн презентації й навчають самостійно створювати круті презентації:

reprezent.ua

Slidesgo.com

Templates.office.com

24slides.com

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Як підготувати майбутнього першокласника до школиЯк підготувати майбутнього першокласника до школи

До того моменту, як ваша дитина вперше переступить поріг школи, залишається декілька місяців. За цей час вам належить зробити важливий крок – від дитячого садка до майже дорослому житті. І

Чому важливо вивчати іноземну мову з раннього вікуЧому важливо вивчати іноземну мову з раннього віку

Раннє вивчення англійської мови овіяне численними перевагами, які в своїй сукупності дозволяють зробити висновок про те, що якщо вивчати англійську з раннього дитячого віку, то досягається найвищий ступінь ефективності. Сучасний