Онлайн навчання українською Презентації з історії України Презентація “Національно-визвольна війна українського народу середини XVII ст.”

Презентація “Національно-визвольна війна українського народу середини XVII ст.”

ПрезентаціяДана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з історії України. Містить інформацію про Національно-визвольну війну українського народу середини XVII ст.

Кількість слайдів – 9.

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Презентація “Андрей Шептицький” (2)Презентація “Андрей Шептицький” (2)

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з історії України. В ній міститься про біографічні відомості Романа Марію Александра Шептицького. Кількість слайдів – 17.

Презентація “Українська ідея на культурницькому і політичному етапах визвольного руху”Презентація “Українська ідея на культурницькому і політичному етапах визвольного руху”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з історії України. Містить інформацію про Українську ідею на культурницькому і політичному етапах визвольного руху. Кількість слайдів – 21.

Презентація “Українські землі в 60-80-і роки XVII століття”Презентація “Українські землі в 60-80-і роки XVII століття”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з історії України. В ній міститься інформація про українські землі в 60-80-і роки XVII століття. Кількість слайдів – 19.