Сім переваг аудіокниг

Багато з нас звикли читати тексти на електронних та паперових носіях, але в деяких ситуаціях аудіоформат не замінить нічим! Завдяки озвученим книгам ви зможете:

1. Зайнятися двома корисними справами одночасно

Якщо ви цілий день крутитесь як білка в колесі і у вас немає можливості спокійно полежати з книжкою на дивані, аудіоформат стане відмінним рішенням проблеми. Зіставте прослуховування з рутинними справами, що не вимагають особливої уважності та концентрації.

Можна прибиратися в квартирі, мити посуд, гуляти з собакою, виконувати фізичні вправи, ходити по магазинам і одночасно насолоджуватися художньою літературою, вчитися чомусь новому або розширювати свій кругозір.

2. Дати очам відпочинок

Сьогодні люди проводять занадто багато часу за комп’ютером, перед телевізором або зависають в телефоні. Величезне навантаження на очі не тільки погіршує зір, але також призводить до головного болю, сильного стомлення й зниження працездатності. Так що ні до чого напружувати їх зайвий раз.

Якщо ви віддаєте перевагу друкованому тексту, все одно хоча б іноді міняйте звичний формат (особливо в затемненому транспорті і слабоосвітлених приміщеннях). Спробуйте чергувати читання паперових або електронних книг з прослуховуванням їх аудіоверсій – це корисно для вашого здоров’я.

3. Почути голос автора

Зазвичай книги начитують професійні диктори або актори. Але у нас є кілька винятків, де текст озвучують самі автори. Слухати такі записи вдвічі приємніше!

4. Краще зрозуміти і запам’ятати текст

Більшості людей зручніше отримувати інформацію через очі. Але не будемо забувати і про те, що існує приблизно сім відсотків аудіалів, у яких слух розвинений набагато краще за інші форми сприйняття.

Аудіалам набагато простіше сприймати інформацію через слуховий канал, і якщо ви відноситеся до цього типу людей, озвучені книги стануть для вас справжнім порятунком.

5. Навчитися сприймати інформацію на слух

Якщо ж ви візуал, прослуховування озвучених книг допоможе вам натренувати аудіальні здібності. Чим довше ви будете практикуватися, тим краще навчитеся засвоювати інформацію на слух. Спочатку це буде складно, але з часом стане простим завданням.

Цей навик дуже стане в нагоді в повсякденному житті. Один з плюсів полягає в тому, що ви почнете уважніше слухати своїх співрозмовників і зможете краще запам’ятовувати сказане.

6. Викроїти зайві півгодини

Пункт для тих, у кого є маленькі діти. Можливо, ви звикли читати казки дитині на ніч. Це чудова сімейна традиція! Але іноді її дозволено порушити. Наприклад, якщо ви дуже сильно втомилися або у вас накопичилося занадто багато справ, а часу катастрофічно не вистачає. В цьому випадку аудіоказка прекрасно замінить ваш голос на вечір-другий.

7. Почитати перед сном, не заважаючи оточуючим

Якщо ви спите в одній кімнаті з іншими людьми, їх може потривожити мерехтіння блакитного екрану або світло лампи. У такій ситуації навушники і аудіокнига – єдиний спосіб насолодитися читанням, перш ніж відправитися в царство Морфея.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

З чого почати вивчення англійської мови?З чого почати вивчення англійської мови?

Кажуть, що вивчення будь-якого нового мови неймовірно розширює межі свідомості. Цілком можливо… ви теж мрієте зробити внесок в свій розвиток і почати вивчати яку-небудь мову? Найвідоміша сьогодні – англійська. Він

Як підготувати майбутнього першокласника до школиЯк підготувати майбутнього першокласника до школи

До того моменту, як ваша дитина вперше переступить поріг школи, залишається декілька місяців. За цей час вам належить зробити важливий крок – від дитячого садка до майже дорослому житті. І