Робота для студента

Робота для робота

Промоутерство і роздача листівок, мабуть, сама необтяжлива і непогано оплачувана робота для студентів. Головні якості, якими повинна володіти молодь, націлилася на вакансію промоутера або розповсюджувача листівок, – приємна зовнішність і добре підвішена мова.

Мінус роботи розповсюджувача листівок в тому, що найчастіше листочки з рекламою або безкоштовні газети доводиться роздавати перехожим біля метро або на вулиці. Якщо на вулиці дощ, вітер або сніг, піти працівник не може – треба виконати свій денний план. Зазвичай працювати доводиться чотири-п’ять годин. За цей час треба роздати певну кількість листівок – зазвичай близько тисячі. І так – від трьох до п’яти днів на тиждень. Працювати, як правило, доводиться після 14:00.

Робота промоутера за умовами праці більш комфортна. Як правило, працівники проводять або беруть участь в рекламних акціях, які проходять у великих торгових центрах, магазинах або супермаркетах. Їх завдання – розрекламувати конкретний продукт або торгову марку. Працюють промоутери найчастіше по п’ять-шість годин після обіду три-чотири дні на тиждень.

Промоутерів, як і розповсюджувачів листівок, офіційно не оформляють, а зарплату їм виплачують або в кінці тижня, або після закінчення акції. Найчастіше промоутерам пропонують зарплату 40-50 грн. на годину. В результаті промоутер і розповсюджувач листівок в місяць можуть заробити від 2000 до 4000 грн.

Оператор call-центру

Пошук роботи найкраще починати в інтернеті на сайтах з пошуку роботи в розділі “для студентів”. В прямі обов’язки оператора call-центру може входити прийом замовлень по телефону, консультування з послуг і товарів будь-якої компанії, банку, магазину тощо, також проведення різних опитувань.

Інтерв’юери

Це люди, які проводять опитування серед звичайних українців для маркетингових досліджень. Працюють вони найчастіше в торгових центрах, кінотеатрах, а в теплу пору року – і на вулиці. Їх завдання – підходити до перехожих, просити їх взяти участь в анкетуванні і фіксувати відповіді на питання.

Кур’єрська робота

На цій посаді основна частина роботодавців воліє бачити хлопців. Працювати доведеться в другій половині дня по чотири-п’ять годин. Кур’єру можуть платити як за кожне доставлене замовлення (близько 25-30грн), так і фіксовану ставку в місяць незалежно від кількості посилок, принесених замовникам. В середньому кур’єр на півставки може заробити від 3000 до 4000 грн. у місяць. Практично всі компанії оплачують таким співробітникам проїзд в громадському транспорті.

Продавець і касир

Продавці-консультанти найчастіше потрібні в великі супермаркети або косметичні магазини. Вони рекламують і допомагають з вибором продукції певної торгової марки чи бренду, також можуть викладати продукцію на прилавок. Працюють студенти на цій посаді після обіду по п’ять-шість годин на день п’ять днів на тиждень. Оплата зазвичай становить від 2000 до 3500 грн. в місяць (ставка) плюс 3-5% від продажу продукції. Разом з відсотками від продажів продавець-консультант може заробити від 1800 до 4000 грн. у місяць. Багато консультанти працюють за трудовою. Наприклад, можете переглянути роботу в Ельдорадо.

Охоронець і сторож

Студент, який має за плечима спортивне минуле (роботодавці особливо поважають кандидатів в майстри спорту) або службу в армії, може знайти роботу нічного сторожа або охоронця автостоянки, офісу, торгового центру, ресторану або кафе.

Прибирання приміщень

У цій категорії також є пропозиції для студентів. В основному мова йде про прибирання офісів і торгових центрів в кінці робочого дня або після його закінчення. Найчастіше це сухе прибирання (за допомогою пилососа), винесення сміття, зміна туалетного паперу, освіжувачів повітря. Декілька разів на тиждень необхідно робити вологе прибирання і витирати пил.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Як правильно та грамотно перекладати англійські текстиЯк правильно та грамотно перекладати англійські тексти

Питання правильності перекладу хвилює як початківців учнів, так і досвідчених людей, які вивчили мову. Деякі викладачі англійської схиляються до думки, що вивчення мови без translation може бути набагато ефективнішим.

Як самостійно вивчати англійську мову з нуля?Як самостійно вивчати англійську мову з нуля?

Вивчення будь-якого іноземної мови – нелегке завдання. В першу чергу важливо розуміти, для чого вам потрібна мова. Можливо, англійська вам необхідна для подорожей? Або вам потрібен ділова англійська, щоб отримати