Онлайн навчання українською Корисні поради в навчанні Навіщо потрібно вивчати математику та фізику?

Навіщо потрібно вивчати математику та фізику?

Дуже часто доводиться чути від учнів, та й від деяких батьків питання: “Навіщо мені (моїй дитині) вивчати фізику та математику, якщо він збирається стати гуманітарієм?”.

Причому, більшість з тих, хто задає таке питання, часто посилаються на досвід дідусів, дядьком, тіток, двоюрідних братів чи сестер тощо, які досягли певних кар’єрних висот, маючи в школі з фізики “двійки”. На доводи вчителів про те, що це необхідно, тому що за її законами діють більшість технічних пристроїв, без яких ми сьогодні не мислимо свого життя, школярі парирують, що для того щоб плисти на кораблі або літати літаками, зовсім не треба знати, чому вони не тонуть або тримаються в повітрі, а бродити по інтернету можна і без знання основ радіофізики і електроніки.

Що тут скажеш! Перш за все, перед тим, як щось відкидати, необхідно мати хоч якесь уявлення про предмет, від якого відмовляєшся. Не можете ж ви сказати чи потрібно вам те, що лежить в чорному ящику, якщо не зазирнули всередину? І навіть якщо це здається на перший погляд незрозумілих і нудним, варто придивитися. А раптом перше враження, а найчастіше воно буває упередженим і заснованим на негативних відгуках старших товаришів, яким фізика та математику так і не “далася”, виявиться помилковим і при близькому знайомстві ви побачите щось, що вас зацікавить і, можливо, стане причиною вибору майбутньої професії вченого або інженера.

Крім того, здатність знаходити причинно-наслідкові зв’язки знадобиться всім і завжди. Інший вагомий аргумент: коли у вас з’являться свої діти, то вам доведеться відповідати на незліченні “чому?”, і якщо ви не зможете задовольнити цікавість свого чада, то або втратите свій авторитет в його очах, або відіб’єте у нього охоту до навчання взагалі.

Якщо ви вирішили обрати професію програміста, інженера й скоро будете здавати зовнішнє незалежне оцінювання, можете скористатися послугами репетитора з фізики та математики.

Для самостійного вивчення цих дисциплін пропонуємо переглянути youtube-канал для успішної здачі екзаменів Фізика та Математика.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Плюси і мінуси освіти за кордономПлюси і мінуси освіти за кордоном

Хороша освіта – важливий, часто навіть вирішальний етап майбутнього життя для більшості молодих людей, які мріють про запаморочливу кар’єру, хороший заробіток, професійну та особистісну реалізацію.

В яку країну відправитися вчитися? Рейтинг країн з найкращими ВНЗВ яку країну відправитися вчитися? Рейтинг країн з найкращими ВНЗ

Для кожної сім’ї, в якій росте випускник, дуже актуальною є тема подальшої освіти за кордоном. Іноді це може здатися чимось далеким, практично нереальним. Звичайно, іноземний диплом дуже цінується в наш

З чого почати вчити англійську мову?З чого почати вчити англійську мову?

Починати вчити англійську мову ніколи не пізно. Це можна робити не тільки в дитинстві, але і в будь-якому іншому віці. Головне – бажання самого учня, його готовність працювати над поставленим