Як поєднувати навчання і роботу?

Студентство можна назвати одним з найбільш суперечливих етапів у житті кожної людини. З одного боку – це період повної свободи, нових знайомств і відкриттів. З іншого – час невизначеності, вічної нестачі грошей і якоїсь постійної обмеженості своїх бажань. В основному, це проблеми з роботою: студенту роботу складно знайти, ще складніше поєднувати з навчанням, майже нереально встигати добре вчитися і працювати одночасно.

“Як одночасно працювати і навчатися?” – вкрай важливе питання, яке хвилює, мабуть, кожного студента. Адже досить складно вести «подвійний» спосіб життя, в першій половині дня відвідуючи лекції, в другій – роботу, ввечері готуватися до лекцій та семінарів. А хочеться ще і погуляти, і з’їздити куди-небудь і з дівчиною на побачення сходити. Що ж робити? Складно давати конкретні рекомендації в цій ситуації, але все-таки зверніть увагу на наступні спостереження:

Згідно зі статистичними даними, студент, який навчається на денному, може без шкоди для навчання і свого здоров’я працювати до 20 годин на тиждень. Тому підбирайте підробітки з погодинною оплатою або неповним робочим днем. Це може бути звична роздача листівок або більш престижна робота в офісі, наприклад, помічником секретаря, підійде і кур’єрська служба, вигул собак, робочі спеціальності, що вимагають виклику майстра по необхідності.

Студенти заочної форми навчання можуть працювати і повноцінні 40 годин, за умови робочого дня не більше 10 годин і наявності 1-2 вихідних протягом тижня, щоб висипатися, вирішувати особисті питання, відвідувати батьків в іншому місті і, звичайно ж, готуватися до сесії, адже її ніхто не відміняв.

До речі, ніяких проблем з навчанням не виникає у тих, хто вдається до підробіткам періодично, в разі потреби. Наприклад, хлопці, що працюють аніматорами. Основними днями їх заробітку вважаються п’ятниця і вихідні, а ось репетитор може набрати собі кілька учнів пару раз в тиждень. А ще багато хлопців із задоволенням підробляють в службі таксі, а дівчата – нянями.

Познайомившись з цією статтею, можна зробити певний висновок – студенту живеться непросто. Але якщо підходити до вирішення будь-якої складності з розумом, пам’ятати про важливість навчання і контролювати свої фінанси, можна досить швидко адаптуватися і почати отримувати саме те, чого ви хочете.

Також в мережі з’явився спеціальний портал, де можна завдяки своїм знанням по математиці чи літературі отримувати додатковий дохід, відповідаючи на запити користувачів або ж отримувати винагороду за свої запитання.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Як підготувати майбутнього першокласника до школиЯк підготувати майбутнього першокласника до школи

До того моменту, як ваша дитина вперше переступить поріг школи, залишається декілька місяців. За цей час вам належить зробити важливий крок – від дитячого садка до майже дорослому житті. І

Правила дій при пожежі в школіПравила дій при пожежі в школі

Повідомлення про пожежу В першу чергу при виявленні пожежі необхідно повідомити про це педагогічним працівникам, службі охорони, будь-якому дорослому в школі. Викликати пожежну охорону по міському телефону 101 або мобільному

12 способів зробити шкільний урок цікавим12 способів зробити шкільний урок цікавим

Як зробити уроки продуктивними Класичне думка в українській школі стверджує: якщо дитина мовчить і слухає, значить, все в порядку. Але ж продуктивність уроку визначається не гробової тишею, а освоєнням освітніх