День: 12.09.2020

Презентація “Тип Плоскі черви. Клас Війчасті черви”Презентація “Тип Плоскі черви. Клас Війчасті черви”

Презентація про Тип Плоскі черви, Клас Війчасті черви, планарію молочно-білу. Підійде для проведення мультимедійного уроку з біології (8 клас). Кількість слайдів – 23.

Презентація “Тип Круглі черви”Презентація “Тип Круглі черви”

Презентація про Тип Круглі черви, круглого черва аскариду людську, життєвий цикл, круглі черви гострики тощо, круглі черви філярії, як ними не заразитися тощо. Підійде до уроку біології (8 клас). Кількість слайдів – 44.

Презентація “Тип Кільчасті черви”Презентація “Тип Кільчасті черви”

Презентація про Тип Кільчасті черви (Кільчаки), дощового черв’яка. Підійде для проведення мультимедійного уроку з біології (8 клас). Кількість слайдів – 31.

Презентація “Тип Членистоногі. Клас Ракоподібні”Презентація “Тип Членистоногі. Клас Ракоподібні”

Презентація про Тип Членистоногі, річкового рака, розмноження ракоподібних тощо. Підійде для проведення мультимедійного уроку з біології (8 клас). Кількість слайдів – 38.

Презентація “Тварини в екосистемі”Презентація “Тварини в екосистемі”

Презентація про середовище існування тварин, взаємозв’язки організмів у природі. Підійде для проведення мультимедійного уроку з біології (8 клас). Кількість слайдів – 20.

Презентація “Розмноження та розвиток”Презентація “Розмноження та розвиток”

Презентація про нестатеве і статеве розмноження, ріст і розвиток. Підійде для проведення мультимедійного уроку з біології (8 клас). Кількість слайдів – 27.

Презентація “Розмноження і розвиток ссавців”Презентація “Розмноження і розвиток ссавців”

Презентація про особливості розмноження ссавців, статеву систему ссавців, турботу ссавців про потомство. Підійде для проведення мультимедійного уроку з біології (8 клас). Кількість слайдів – 36.

Презентація “Різноманітність хрящових риб”Презентація “Різноманітність хрящових риб”

Презентація про Ряд Акули, про акул, які нападають на людей, Ряд Скати, електричні органи скатів тощо. Підійде для проведення мультимедійного уроку з біології (8 клас). Кількість слайдів – 39.