День: 25.10.2016

Презентація “Залізо”Презентація “Залізо”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з хімії. В ній міститься інформація про будову атома Феруму, поширення заліза в природі, фізичні та хімічні властивості заліза, застосування тощо. Кількість слайдів

Презентація “Шизофренія”Презентація “Шизофренія”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з Захисту Вітчизни. Містить інформацію про один з видів психічного розладу – шизофренію. Кількість слайдів – 18.

Презентація “Маргарет Тетчер”Презентація “Маргарет Тетчер”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з всесвітньої історії. Містить інформацію про англійського політика Маргарет Тетчер. Кількість слайдів – 17.

Презентація “Місце фінансового ринку в фінансовій системі”Презентація “Місце фінансового ринку в фінансовій системі”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з економіки. В ній міститься інформація про місце фінансового ринку в фінансовій системі. Кількість слайдів – 12.

Презентація “Румунія”Презентація “Румунія”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з географії. В ній міститься інформація про економіко-географічне положення, природні умови та природні ресурси, населення, господарство, зовнішні зв’язки Румунії тощо. Кількість слайдів – 15.

Презентація “Тваринний світ України”Презентація “Тваринний світ України”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з географії. Містить інформацію про тваринний світ України (комахи). Кількість слайдів – 10.

Презентація “Греція”Презентація “Греція”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з географії. Містить інформацію про визначні пам’ятки, клімат, карту, внутрішні води, корисні копалини Греції тощо. Кількість слайдів – 18.

Презентація “My favorite movie. Titanic”Презентація “My favorite movie. Titanic”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з англійської мови до теми “мій улюблений фільм”. В ній коротко описується історія фільму “Титанік”. Кількість слайдів – 6.

Презентація “Якщо Вам складно змусити себе працювати”Презентація “Якщо Вам складно змусити себе працювати”

Дана презентація містить інформацію про життя оленоводів і поради як почати працювати. Кількість слайдів – 25.