День: 09.04.2012

Презентація “Правила Кірхгофа. Шунти. Додаткові опори”Презентація “Правила Кірхгофа. Шунти. Додаткові опори”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з фізики. Містить інформацію про правила Кірхгофа, шунти, додаткові опори. Кількість слайдів – 8.

Презентація “Закон Ома для замкнутого кола”Презентація “Закон Ома для замкнутого кола”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з фізики. Містить інформацію про закон Ома для замкнутого кола. Кількість слайдів – 9.

Презентація “Закон електромагнітної індукції”Презентація “Закон електромагнітної індукції”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з фізики. В ній міститься інформація про закон електромагнітної індукції. Кількість слайдів – 7.

Презентація “Відносність руху”Презентація “Відносність руху”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з фізики. В ній міститься інформація про відносність руху. Кількість слайдів – 5.

Презентація “Водяна пара”Презентація “Водяна пара”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з фізики. Містить інформацію про пароутворення та конденсацію, насичену та ненасичену пару, кипіння рідини, вологість повітря. Кількість слайдів – 19.

Презентація “Властивості рідин. Поверхневий натяг”Презентація “Властивості рідин. Поверхневий натяг”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з фізики. В ній міститься інформація про властивості рідин, поверхневий натяг. Кількість слайдів – 10.

Презентація “Вільне падіння”Презентація “Вільне падіння”

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з фізики. В ній міститься інформація про вільне падіння, прискорення вільного падіння. Кількість слайдів – 9.

Презентація “Термодинаміка. Внутрішня енергія”Презентація “Термодинаміка. Внутрішня енергія”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з фізики. Містить інформацію про термодинаміку, внутрішню енергію. Кількість слайдів – 12.

Презентація “Основні положення спеціальної теорії відносності (СТВ)”Презентація “Основні положення спеціальної теорії відносності (СТВ)”

Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з фізики. В ній міститься інформація про принцип відносності А. Ейнштейна, основні положення спеціальної теорії відносності (СТВ), швидкість світла у вакуумі тощо. Кількість