Як підготуватися до ЗНО самостійно? Що робити? Як організувати? Якщо перед вами встала таке завдання, вирішуйте її поетапно.
Перший етап самостійної підготовки до ЗНО – створення пулу матеріалів. Збираємо максимум матеріалів для підготовки, формуємо пул порталів, на яких є необхідні нам матеріали (зокрема, онлайн тести ), при необхідності закуповуємо відсутню літературу. Якщо ввести в пошуковику «матеріали для ЗНО», на вас обрушиться лавина матеріалів. Відберіть потрібний і актуальний. Які розділи (папки, закладки) знадобляться: матеріал для підготовки і вивчення (з предметів і тем), онлайн тести ЗНО минулих років, пробні варіанти для контролю (демонстраційні і пробні ЗНО 2018).
Наступний етап самостійної підготовки до ЗНО – складання календарного плану роботи. Складіть графік підготовки, графік проміжного контролю (3 рази: на початку, середині і в кінці підготовки) і графік онлайн тестування (тренування). Чим більше тестів ви пройдете, тим краще. Чітко дотримуйтеся термінів і не пропускайте заняття, інакше робота піде нанівець. Якщо в тестах ЗНО, до яких ви готуєтеся, є письмові завдання, тренуйте правопис. Пишіть багато, перевіряйте навички в онлайн сервісах, давайте читати друзям і знайомим, отримуйте зворотний зв’язок.
Заключний етап самостійної підготовки до ЗНО – пробне тестування ЗНО з необхідних предметів, бажано з експертної частиною. Відзначте слабкі місця і опрацьовуйте їх.
Для самостійної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики та фізики рекомендуємо ще один наш інтернет проект – youtube-канал ФІЗИКА і МАТЕМАТИКА. Для успішної здачі тестів подані необхідні формули, лекційні матеріали, приклади розв’язування задач. Інформація подана російською мовою, проте більшість відео містять українські субтитри.
Але пам’ятайте, що самостійна підготовка до ЗНО – вкрай складне завдання, по можливості краще звернутися за допомогою до професіонала або відвідувати курси підготовки.