Створення презентації

Щоб створити нову презентацію, необхідно виконати наступні дії.

1. В PowerPoint 2010 відкрийте вкладку Файл і виберіть пункт Створити (New).

2. Виберіть пункт Нова презентація (Blank presentation), а потім клацніть по кнопці Створити. Нова презентація автоматично створюється і при запуску програми PowerPoint.

ПРИМІТКА

Заголовок вікна нової презентації містить тимчасову назву файлу в форматі: ПрезентаціяN, де N – порядковий номер відкритого, але не збереженого файлу PowerPoint в поточній сесії роботи.

У центральній частині вікна відображається найпростіший слайд, що містить наступні службові елементи:

заголовок слайда;

підзаголовок слайда.

Нижче розташовано вікно Нотатки до слайда.

Даний слайд є титульним слайдом нової презентації, на якому вказується назва презентації і пояснювальна інформація, наприклад ім’я доповідача або назва компанії.

Щоб ввести інформацію на титульному слайді.

1. В слайді, відображеному в центральній частині вікна, клацніть по напису «Заголовок слайда» і введіть назву нової презентації, наприклад «Мої фотографії».

2. Клацніть по напису «Підзаголовок слайда» і введіть додаткову інформацію.

Вгорі вікна програми розташовується стрічка з вкладками інструментів. Всю центральну частину вікна займає зображення поточного слайда. Зліва наведено список слайдів, з яких складається презентація. Дана область називається панеллю слайдів і може бути представлена у вигляді мініатюр слайдів (вкладка Слайди) або у вигляді структури документа (вкладка Структура).

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Форматування презентацій і слайдівФорматування презентацій і слайдів

MO POWERPOINT 2003 Колонтитули Колонтитули містять текст, номер слайда або сторінки і дату, які повинні відображатися у верхній або нижній частині слайдів, нотаток або роздавальних матеріалів.

Розміщення об’єктів на слайдіРозміщення об’єктів на слайді

Коли в новій презентації вже є деяка кількість слайдів, можна переходити до наповнення її матеріалом. Додавання об’єктів на слайд може здійснюватися як за допомогою команд стрічки, так і за допомогою заповнювачів,