Зміст
1. Як написати висновок до лабораторної роботи
2. Завантажити приклад лабораторної роботи
Особливо актуальне для всіх студентів першого курсу таке питання: як написати лабораторну роботу? Дійсно, нові дисципліни в новому середовищі можуть бути складними для сприйняття , а такі відповідальні заходи як лабораторний практикум і зовсім можуть застати зненацька. Але хто попереджений, як відомо, непогано озброєний. Тому в даній статті буде розібраний питання, як зробити лабораторну роботу.
Отже, варто наголосити на тому, що кожен практикум, та й взагалі будь-який контроль знань повинен мати встановлені правила та порядок виконання. Тобто якщо пошукати, то цілком можна знайти методичку або посібник з корисною інформацією.
Щоб зрозуміти, як написати лабораторну з фізики, варто знати, що це таке і з чого вона складається. Як і багато подібних аналоги, дана праця включає в себе:
- Постановку мети і завдань, якщо такі є.
- Перерахування використовуваного обладнання і допоміжних інструментів.
- Загальну інформацію і теоретичне обґрунтування.
- Рішення експериментальних завдань, поставлених в роботі.
- Опис дій, вимір і обробка результатів.
- Висновки.
Два передостанніх пункту можна віднести до розділу «Порядок виконання роботи». Вся ця інформація насправді показана прямо під час практикуму в спеціальному лабораторному журналі, який зазвичай є зошитом формату А4. Саме в цьому журналі прихована відповідь на питання, як зробити лабораторну з фізики. Слід просто зробити гарний конспект, спираючись на свої записи.
Оформити конспект для здачі викладачеві можна так:
- Титульний лист – тут вказуються всі стандартні дані (вуз, кафедра, тема, ПІБ, місто і дата).
- Загальна частина – мета і теорія.
- Хід роботи – практика, обчислення, таблиці та графіки.
- Заключний розділ – висновок.
- Список літератури – в деяких випадках необхідний.
Як написати висновок до лабораторної роботи з фізики
Тепер більш детально висвітлимо тему висновку. Це дуже важлива кульмінаційна частина будь-якого праці. Саме тут учень підводить підсумок всьому своєму практичному дослідженню. Щоб не отримати незадовільну оцінку або занижений бал, слід серйозно поставитися до цього завдання. Важливо не забувати, що висновок багато в чому випливає з поставленим перед автором завдання, тому найкраще оперувати тією інформацією, яка вказана в меті. Але ні в якому разі не переписувати мета повністю, оскільки викладачеві важливо побачити, що зрозумів його студент, що він навчився робити та що спробував з’ясувати.
Правильніше за все діловим або науковим стилем коротко дати описати результати проведених досліджень. Іноді, щоб написати висновок вистачає двох пропозицій.
Рекомендується:
- Дотримуватися наукового стилю розповіді.
- Коротко згадати про виконані дії.
- Не розтягувати думки.
Отже, тепер ви знаєте, як правильно написати висновок до лабораторної роботи з фізики.
Завантажити приклад лабораторної роботи
Для перегляду та редагування цього документу завантажте на ПК безкоштовний редактор Word