Кого не б'є слово, того і не буде бити і палиця. (Сократ)
Уроки PowerPoint
Режим Сортувальник слайдів в PowerPoint

У назві даного режиму вже міститься відповідь на питання, для чого він призначений: сортування та зміна порядку проходження слайдів в презентації. Всі слайди презентації в режимі сортувальника відображаються на екрані у вигляді ескізів, рівномірно розподілених в кілька рядків. Відповідно, в даному режимі можна оцінити всю презентацію в цілому. Кількість слайдів, що потрапляють у видиму область, і ступінь їх деталізації можна змінювати, збільшуючи і зменшуючи масштаб за допомогою повзункового регулятора в рядку стану або діалогового вікна Масштаб.

Детальніше...
 
Звичайний режим відображення в PowerPoint

При створенні і відкритті презентації слайди за замовчуванням відображаються в звичайному режимі. У цьому режимі виконується створення і редагування слайдів: введення заголовків і тексту, вставка, компоновка і форматування об'єктів, заповнення розмічених областей різним вмістом, підбір дизайну презентації і всіляких спецефектів, перевірка орфографії, додавання приміток і багато інше. Зверніть увагу, що всі маніпуляції з об'єктами, розміщеними на слайдах, доступні виключно в звичайному режимі.

Детальніше...
 
#1 Відео урок PowerPoint - Офіс. Панель швидкого доступу. Стрічка

Вступний відео-урок по роботі у програмі MS PowerPoint 2007.

Детальніше...
 
Додавання вмісту в слайд

У кожному макеті службові елементи вже відформатовані згідно налаштувань поточного зразка: заголовки і підзаголовки мають встановлений шрифт і розмір, для списків задані маркери певної форми, рамки для графічних об'єктів і написів мають чіткі межі.

Детальніше...
 
Функція автоматичного вибору макета

При відкритті нової презентації в PowerPoint відображається макет за замовчуванням — титульний слайд. Другий слайд створюється за звичайним макетом «Заголовок і об'єкт», якщо попередньо не призначити інший макет з можливих варіантів.

Детальніше...
 
Зміна макета в PowerPoint

У деяких випадках для створення особливо гарних презентацій потрібно змінювати макети презентацій.

Макети вмісту — це невід'ємна частина зразків презентацій. До кожної презентації є хоча б один зразок слайдів визначає її зовнішній вигляд.

Детальніше...
 
Режими відображення презентації

В одній з попередніх глав при розгляді інтерфейсу програми PowerPoint говорилося про те, що за допомогою кнопок в нижньому лівому кутку головного вікна ви можете перемикатися в різні режими перегляду презентації. В даному розділі ми детально розглянемо функції цих режимів, а також деякі практичні кроки, які описують дії користувача.

Детальніше...
 
Різні варіанти переміщення по презентації

В процесі роботи над презентацією, представляючи на слайдах наочний матеріал, ви періодично будете переглядати вже готові слайди, повертатися до початку документа, відстежувати послідовність викладу інформації і т. д. Таким чином, вся підготовка доповіді буде супроводжуватися постійними переходами між слайдами в різному порядку.

Детальніше...
 
Перегляд готової презентації

Заключний етап роботи зі створення презентації - її перегляд в повноекранному режимі. На даній стадії слід виконайте декілька важливих дій, щоб повністю впевненим у тому, що глядачам буде піднесений якісно підготовлена і професійно оформлена доповідь.

Детальніше...
 
Збереження презентації

Щоб зберегти презентацію, необхідно виконати наступні дії.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 6

Робота на сайті

ШУКАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Уроки PowerPoint


Презентації PowerPoint © 2012-2023