Презентації PowerPoint

  • Українська
  • Русский
  • English
  • Polski
Краще соромитися свого багатства, чим пишатися своєю бідністю. (Чжан Чао)
Швидке анімування об'єктів

Щоб при показі презентації різні об'єкти кидалися в очі, несподівано з'являлися, рухалися, міняли колір і яскравість, розчинялися на слайді, можна призначити їм спеціальні ефекти анімації. Наприклад, ви бажаєте, щоб фотографії і написи плавно виникли на екрані один за одним. Щоб додати анімацію об'єктів, виконаєте наступні кроки. 

1. Виділіть перший об'єкт на слайді, якому потрібно додати анімацію.

2. Перейдіть на вкладку Анімація і розкрийте список Стилі анімації (Animations Styles) для відображення колекції ефектів.

3. У групі Вхід (Entrance) наведіть курсор миші на ефект Вицвітання (Fade), і він буде продемонстрований в області редагування слайда.

4. Призначте об'єкту цей ефект клацанням миші. Поруч з лівим верхнім кутом об'єкта відобразиться значок з цифрою «1», що показує, що даний об'єкт з'явиться на слайді першим.

5. Повторіть кроки 1-4 для решти об'єктів в тому порядку, в якому вони повинні бути продемонстровані при показі презентації.


Шановний користувач сайту! Просимо залишити коментар щодо змісту презентації (оцінка роботи, наявність помилок, пропозиції тощо). Ваші відгуки допоможуть в подальшому розвитку проекту.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

 

Презентації PowerPoint © 2012-2017