Щасливий той, хто нічого не повинен. (Античний афоризм)

Навіщо потрібно вивчати математику та фізику?

Дуже часто доводиться чути від учнів, та й від деяких батьків питання: "Навіщо мені (моїй дитині) вивчати фізику та математику, якщо він збирається стати гуманітарієм?".

Причому, більшість з тих, хто задає таке питання, часто посилаються на досвід дідусів, дядьком, тіток, двоюрідних братів чи сестер тощо, які досягли певних кар'єрних висот, маючи в школі з фізики "двійки". На доводи вчителів про те, що це необхідно, тому що за її законами діють більшість технічних пристроїв, без яких ми сьогодні не мислимо свого життя, школярі парирують, що для того щоб плисти на кораблі або літати літаками, зовсім не треба знати, чому вони не тонуть або тримаються в повітрі, а бродити по інтернету можна і без знання основ радіофізики і електроніки.

Що тут скажеш! Перш за все, перед тим, як щось відкидати, необхідно мати хоч якесь уявлення про предмет, від якого відмовляєшся. Не можете ж ви сказати чи потрібно вам те, що лежить в чорному ящику, якщо не зазирнули всередину? І навіть якщо це здається на перший погляд незрозумілих і нудним, варто придивитися. А раптом перше враження, а найчастіше воно буває упередженим і заснованим на негативних відгуках старших товаришів, яким фізика та математику так і не "далася", виявиться помилковим і при близькому знайомстві ви побачите щось, що вас зацікавить і, можливо, стане причиною вибору майбутньої професії вченого або інженера.

Крім того, здатність знаходити причинно-наслідкові зв'язки знадобиться всім і завжди. Інший вагомий аргумент: коли у вас з'являться свої діти, то вам доведеться відповідати на незліченні "чому?", і якщо ви не зможете задовольнити цікавість свого чада, то або втратите свій авторитет в його очах, або відіб'єте у нього охоту до навчання взагалі.

Якщо ви вирішили обрати професію програміста, інженера й скоро будете здавати зовнішнє незалежне оцінювання, можете скористатися послугами репетитора з фізики та математики.

Для самостійного вивчення цих дисциплін пропонуємо переглянути youtube-канал для успішної здачі екзаменів Фізика та Математика.


 

Робота на сайті

ШУКАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ


Презентації PowerPoint © 2012-2023