Той, хто не дивиться вперед, опиняється позаду. (Герберт Уелс)

Плюси знання англійської мови

У наш час як ніколи затребувана вивчення іноземних мов. Не секрет, що більшість вибирає вивчення англійської мови. Це й не дивно, адже саме ця мова є інтернаціональною.

Безсумнівно найкраще вчити іноземні мови в ранньому віці, коли все схвачується на льоту.

Так якісь ж плюси дає знання англійської мови? Давайте розбиратися.

Головним плюсом вивчення англійської мови є кар'єрний ріст. У наш час все більше компаній при прийомі на роботу віддають перевагу саме тим кандидатам, які володіють англійською мовою. У багатьох випадках без знання англійської мови не вийде успішно просунутися вгору по кар'єрних сходах. Чого вже говорити про міжнародні корпорації, де знання англійської мови є одним з основних вимог при прийомі на роботу.

Якщо ви любите подорожувати, то вам обов'язково потрібно знати іноземну мову хоча-б на середньому рівні. І найкраще володіти саме англійською мовою, адже її розуміють у більшості країн світу. Зі знанням англійської мови подорожувати вам буде набагато комфортніше.

Можливо ви б хотіли виїхати на постійне місце проживання до Великобританії або Сполучені Штати Америки? Швидше за все у вас це не вийде без знання англійської мови, адже володіння англійською мовою є одним з основних вимог для переїзду в одну з цих країн.

Навіть якщо ви не любитель подорожей і не збираєтеся переїжджати на постійне місце проживання в іншу країну, ви знайдете масу застосувань володіння англійською мовою. Наприклад ви цілком можете завести нові знайомства з іноземцями в інтернеті, що практично неможливо без знання іноземної мови.

Плюсом володіння англійською мовою для кіноманів буде можливість перегляду фільмів в оригінальній озвучці, адже не для кого не секрет, що дубляж практично завжди відстає за якістю від оригіналу. Погодьтеся, дивитися фільми з субтитрами - не найзручніше заняття.

Ну і ще один плюс - це саморозвиток. Зі знанням англійської мови ви будете виглядати в очах суспільства набагато розумнішими і ерудованими. Якщо ви вивчите англійську мову, інші люди будуть сприймати вас як цілеспрямовану та амбітну особистість, яка не боїться труднощів.


 

Робота на сайті

ШУКАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ


Презентації PowerPoint © 2012-2023