Перша ознака високого розуму є поблажливість. (Честерфілд)

Бактерії - значення, що таке?

БАКТЕРІЇ - мікроорганізми з прокаріотичним типом організації клітин. Вони характеризуються величезною біохімічною різноманітністю, повсюдним поширенням і генетичною гнучкістю. Бактерії є активними учасниками кругообігу речовин в природі, так як здійснюють багато ключових реакцій цього процесу (нітрифікацію, азотфіксацію, окислення і відновлення сполук сірки та ін.). Основна роль бактерій полягає в деструкції різних органічних і неорганічних речовин, в меншій мірі вони є продуцентами.

БАКТЕРІЇ - царство живих організмів, представлених переважно одноклітинними організмами, що мають досить просту будову клітини. У бактерій немає оформленого ядра, тому їх відносять до прокаріотів. Дуже давня група живих організмів.

БАКТЕРІЇ - царство живих організмів. Відрізняються від організмів інших царств будовою клітини. Одноклітинні або об'єднані в групи мікроорганізми. Нерухомі або рухомі - з джгутиками.

Презентація про бактерії


Шановний користувач сайту! Просимо залишити коментар щодо змісту презентації (оцінка роботи, наявність помилок, пропозиції тощо). Ваші відгуки допоможуть в подальшому розвитку проекту.

Додати коментар

 

Робота на сайті

ШУКАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Бактерії - значення, що таке?


Презентації PowerPoint © 2012-2022